Co u Niebieskich Rybek we wrześniu?

1. Dzień dobry, przedszkole!
  2. Wakacje się skończyły
  3. Koniec lata w sadzie i ogrodzie
  4. Kolorowy park

8 – Światowy Dzień Pierwszej Pomocy – tego dnia odbędą się zajęcia dotyczące zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Przedszkolaki poznają zawartość apteczki oraz jej przeznaczenie.

15 – Dzień Kropki – dzień poświęcony odwadze i kreatywności, opierający się na historii małej Vashti, która uwierzyła w swoje umiejętności. Przedszkolaki wezmą udział w zabawach plastycznych, których tematem przewodnim będzie „Kropka”.

22 – Pierwszy Dzień Jesieni – Nową porę roku przywitamy wycieczką do lasu. Wybierzemy się na spacer po leśnych ścieżkach, gdzie Rybki wypatrywać będą darów jesieni. Dodatkową atrakcją dla naszych przedszkolaków będzie pieczenie kiełbasek w ognisku.

29 – Dzień Chłopaka – wyjątkowy dzień dla naszych chłopców. Dziewczynki obdarują swoich kolegów własnoręcznie przygotowanymi upominkami, ale najpierw chłopcy korzystając ze wskazówek będą musieli je odnaleźć.

Co u Zielonych Żabek we wrześniu?

1. Dzień dobry przedszkole
  2. Wakacje się skończyły
  3. Koniec lata w sadzie i ogrodzie
  4. Kolorowy park

08- Dzień Pierwszej Pomocy -tego dnia poprzez zabawę nauczymy się jak reagować w sytuacjach wymagających pomocy, poznamy zawartość apteczki oraz numery telefonów alarmowych.

15- Dzień Kropki- inaczej nazywany świętem kreatywności, odwagi i zabawy. W tym dniu Żabki będą odkrywać talenty,poznawać swoje mocne strony oraz pobudzać wyobraźnię i wspólnie się bawić.

22- Pierwszy Dzień Jesieni- tego dnia wybierzemy się na wycieczkę do lasu, zapoznamy Żabki ze zmianami zachodzącymi w świecie roślin i zwierząt jesienią oraz zapoznamy się z zasadami ochrony przyrody.

30- Dzień Chłopaka- w tym dniu dziewczynki przygotują niespodziankę dla swoich kolegów.

Co u Żółtych Kaczuszek we wrześniu?

1. Wszyscy są, witam Was, zaczynamy - już czas!
  2. Jestem duży, bardzo dzielny
  3. Dobrze się bawimy
  4. Nadchodzi Jesień!

22 - Pierwszy dzień Jesieni - Tego dnia tanecznym krokiem odwiedzi nas Pani Jesień, która obdaruje kaczuszki pięknymi darami, oraz zaprosi do  wspólnej zabawy.
Kaczuszki stworzą z darów Pani Jesieni plakat o tematyce jesiennej

29 - Dzień Chłopaka- W tym wyjątkowym dniu czekają na chłopców niepowtarzalne prezenty przygotowane przez dziewczynki.

Co u Żółtych Motylków we wrześniu?

1. Poznajemy się
  2. Ja i moja grupa
  3. Witamy Jesień
  4. Jesienne kolory

22 – Pierwszy Dzień Jesieni - Jesień jest piękna i kolorowa, dlatego w tym dniu uczcimy ją mini disco wśród kolorowych liści.

29 – Dzień Chłopaka - w tym dniu chłopcy otrzymają upominki, przygotowane samodzielnie przez koleżanki z grupy.