REKRUTACJA I OPŁATY

ROZPOCZĘLIŚMY REKRUTACJĘ NA ROK 2024/2025

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Zapraszamy dzieci od września 2024 lub jeżeli będą wolne miejsca od sierpnia 2024

Jeżeli są Państwo zainteresowani prosimy o przesłanie skanu karty zgłoszenia ( do pobrania na dole strony)

Jesteśmy placówką wpisaną do Rejestru Żłobków Gminy Żórawina dlatego w naszym żłobku można realizować dopłatę do czesnego w ramach programu 400+ .

U NAS NABÓR TRWA CAŁY ROK JEŻELI TYLKO DYSPONUJEMY WOLNYMI MIEJSCAMI.

NASZ CENNIK NA ROK 2024/2025

Grupy przedszkolne  - dzieci od 36 miesiąca do 6 lat - 780 zł

Cena obejmuje opiekę w godzinach pracy placówki oraz uczestnictwo w zajęciach dydaktycznych i dodatkowych: języku angielskim, zajęciach artystycznych, zajęciach przyrodniczych, zajęciach logopedycznych, autorskich projektach i cyklach, teatrzykach, wycieczkach z kucykami.

Grupy żłobkowe – dzieci od 10 do 36 miesiąca – 945 zł

Cena obejmuje opiekę w godzinach pracy placówki oraz uczestnictwo w  zajęciach artystycznych, zajęciach przyrodniczych, w zajęciach ruchowych,  teatrzykach i masażach wspomagających motorykę dużą.

Od dzieci, które rozpoczynają przygodę z nami pobieramy wpisowe 80 zł oraz 320 zł zadatku, który po podpisaniu umowy odliczymy od czesnego w pierwszym pełnym miesiącu (bez dni adaptacyjnych). Dokonanie wpłaty gwarantuje rezerwację miejsca.

Do opłat za pobyt dziecka w placówce należy doliczyć opłaty za wyżywienie 18 zł/dzień
W przypadku nieobecności dziecka na zajęciach istnieje możliwość zwolnienia z opłat za wyżywienie po wcześniejszym zgłoszeniu jego absencji najpóźniej do godziny 20.00 poprzedniego dnia.

NazwaRozmiarData
icokarta_zgloszenia2022.pdf

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO PLACÓWKI „TĘCZOWY ZAKĄTEK”

46.99 KB2021-12-30 15:30