DLACZEGO JESTEŚMY LEPSI OD INNYCH?

POŚRÓD WIELU PRZEDSZKOLI I ŻŁOBKÓW NASZE SIĘ WYRÓŻNIAJĄ

Jesteśmy rodzicami dwóch cudownych dziewczynek i wiemy jak duży wpływ na rozwój dziecka ma ciepła, domowa atmosfera. Naszym i Państwa dzieciom tworzymy taką atmosferę w nowych, położonych na uboczu, z dala od zgiełku, przedszkolu i żłobku w Żórawinie.
Naszym priorytetem jest dobro dziecka, a najważniejszą wartością jego spokój
i uśmiech. Tworząc „Tęczowy Zakątek” chcieliśmy, by ten zakątek Żórawiny był dla naszych wychowanków naprawdę tęczowy. Pragniemy, by spędzały w nim każdą godzinę
z przyjemnością i miały mnóstwo wrażeń, którymi będą mogły dzielić się z otoczeniem, bo przecież otaczający świat to piękne i tajemnicze miejsce, które codziennie można zdobywać od nowa.
Chcemy, aby nasza praca z dziećmi była kontynuacją pracy rodziców odbywającą się w równie przyjaznym i troskliwym otoczeniu co domowe. Pragniemy, by maluchy czuły się u nas bezpiecznie i odnalazły domowe ciepło tak, aby z radością i bez stresu mogły cieszyć się z nami każdym dniem.

• Do naszego żłobka zapraszamy dzieci w wieku od 10 miesiąca do 2.5 roku życia, dzieci od 2.5 do 5 lat zapraszamy do grup przedszkolnych.
    Dzieci bawią się w pięciu jednolitych wiekowo grupach, według standardów, które obowiązują tylko w najlepszych placówkach.
  • Jesteśmy wpisani do ewidencji:
    - szkół i placówek niepublicznych gminy Żórawina jako Przedszkole Niepubliczne
    - żłobków gminy Żórawina jako Żłobek Niepubliczny
  • Nasza praca z Państwa dziećmi jest pod kontrolą Urzędu Gminy, Kuratorium, Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej oraz Powiatowego Komendanta Straży Pożarnej. Wszystkie dzieci są ubezpieczone.
  • W poprzednich latach w naszym przedszkolu odbyła się ewaluacja zewnętrzna przeprowadzona przez Kuratorium Oświaty. Otrzymaliśmy bardzo wysokie wyniki i w ich świetle jesteśmy najlepszą z placówek publicznych i niepublicznych w gminie Żórawina i jedną z najlepszych placówek w okolicy Wrocławia. Z wynikami ewaluacji można się zapoznać na stornie Kuratorium www.npseo.pl.