Co u Niebieskich Rybek w styczniu?

1. Nowy rok
  2. Bale w karnawale
  3. Święto babci i dziadka
  4. Zimowa olimpiada
  5. Dbamy o swoje zdrowie

10- „W krainie figur geometrycznych”- Koło- w tym dniu przedszkolaki w formie zabawy zapoznają się z nazwą, właściwościami i  wyglądem koła.

26- ,,Zdrowo i sportowo” – w tym miesiącu na Niebieskie Rybki będzie czekało kolejne sportowe wyzwanie. Tym razem przedszkolaki wzmacniać będą swoje mięśnie podczas treningu na mini siłowni. Nie zabraknie również przygotowania zdrowej przekąski w postaci gofrów.

31- ,,Dookoła świata” – Egipt „W świecie Ramzesa i Kleopatry”- Rybki przeniosą się do czasów starożytnego Egiptu. Poprzez gry i zabawy odkrywać będą Egipskie tajemnice.

17-Spotkanie z teatrem- przedstawienie, pt. „Zimowa opowieść”.

19- Dzień Babci i Dziadka- tego dnia obędzie się uroczysty występ przedszkolaków z okazji dnia babci i dziadka.

29- Dzień Puzzli – tego dnia Rybki rozwijać będą umiejętność logicznego myślenia i koncentracji podczas układania puzzli oraz rozwiązywania łamigłówek.

Zabawa sztuką
11- „Plakat inspiracji” –Rybki wspólnie stworzą plakat przedstawiający postać i twórczość Hilmy of Klint.

Gramy zmysłami
12- „Akademia smaku”- Przedszkolaki pobudzać będą swoje zmysły wcielając się w rolę testera smaków. Wspólnie przygotują owocowo-warzywne smoothie oraz koktajl.

Co u Zielonych Żabek w styczniu?

1. Nowy Rok
  2. Bale w karnawale
  3. Święto Babci i Dziadka
  4. Zimowa olimpiada

9-W krainie wierszy i baśni- w styczniu poznamy wiersz pt.“Małpka w kąpieli“

24- Zdrowo i sportowo- w tym dniu przeniesiemy się na siłownię, wspólnie poćwiczymy i zrobimy zdrowe gofry!

31- Dookoła świata- tego dnia wyruszymy w podróż do Egiptu, gdzie czekać będą na nas niespodzianki faraona!

17-Spotkanie z teatrem- przedstawienie pt.: ”Zimowa opowieść“.

19- Dzień babci i dziadka- tego dnia zapraszamy Babcie i Dziadków na występy dzieci.

29-Dzień puzzli- tego dnia poćwiczymy naszą wytrwałość, koncentracje, a także cierpliwość przy układaniu różnej wielkości puzzli.

*Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Gramy zmysłami“
12-Akademia smaku- w tym dniu Żabki stworzą sałatkę owocową, ale na samym początku będzie je czekał test smaku!

*Ogólnopolski projekt Edukacyjny „Zabawa sztuką“
25-Galeria artysty- w tym dniu wspólnie stworzymy artystyczne dzieła, a w szatni stworzymy Żabkową galerię

Co u Żółtych Kaczuszek w styczniu?

1. Skok w Nowy Rok
  2. Zimowe zabawy
  3. Zimowa garderoba
  4. Moja Babcia i mój Dziadek
  5. Goście w karmniku

18- Dzień Kubusia Puchatka - w tym dniu grupa Kaczuszek zapozna się z bohaterami Stumilowego Lasu. Dzieciaki będą miały za zadanie znaleźć wszystkich przyjaciół Kubusia Puchatka( którzy schowali się w naszej sali), oraz wysłuchają bajki o przygodach Puchatka:)

19- Dzień Popcornu- dzień nietypowy a za to jaki pyszny :) Kaczuszki dowiedzą się jak powstaje ta przekąska oraz będą miały okazję wykorzystać ją w zabawach sensorycznych. Aby umilić dzieciom ten dzień na koniec naszych zabaw, sala Kaczuszek zamieni się w “salę kinową”...

22- Dzień Babci i Dziadka –tego dnia Kaczuszki przygotują prezenty dla swoich ukochanych dziadków oraz małą niespodziankę :)

Co u Żółtych Motylków w styczniu?

1. Zimą bywa wesoło
  2. Dokarmiamy ptaki
  3. W świecie ekspertów
  4. Bawimy się kolorami
  5. Zimowe zwierzęta

18-  Dzień Kubusia Puchatka– W tym dniu Motylki odwiedzą chatkę Puchatka gdzie czekać na nich będzie ulubiony przysmak Kubusia. Aby poznać lepiej naszego przyjaciela, dzieci posłuchają bajek o Kubusiowych przygodach

19- Dzień popcornu– W tym dniu motylkowa sala zmieni sie w salę kinową gdzie wspólnie będziemy oglądać bajki, dodatkowo Motylki dowiedza się z czego i w jaki sposób powstaje popcorn

22- Dzień Babci i Dziadka – Tego dnia każdy Motylek wykona podarunek dla babci i dziadka

Co u Żółtych Pszczółek w styczniu?

1. Witamy Nowy Rok
  2. Zimowe zabawy
  3. Zwierzęta zimą
  4. Bawimy się kolorami
  5. Magiczne eksperymenty

18-  Dzień Kubusia Puchatka– W tym dniu wysłuchamy opowiadań o Kubusiu Puchatku.  Zobaczymy, że warto cieszyć się z najmniejszych rzeczy oraz wykonany pracę plastyczną z bohaterami książek.

19- Dzień popcornu– Nasza sala zamieni się w kinową salę widowiskową a potem każdy stworzy swojego małego popcorniaka.

22- Dzień Babci i Dziadka –  Każda pszczółka stworzy niepowtarzalny prezent dla swoich dziadków.